facebook twitter plusgoogle youtube allegro instagram

Maszyny Multione doskonałe dla firm z branży budowlanej

Responsive image

Mini ładowarki Multione to maszyny o kompaktowych wymiarach, które umożliwiają pracę nawet w ciasnych pomieszczeniach - nie dostępnych dla innych urządzeń. Wyszukana i elegancka konstrukcja maszyn Multione została dopracowana w najmniejszych szczegółach i zapewnia duży komfort użytkowania.

Znakomitym atutem jest niezwykła uniwersalność tych maszyn, umożliwia spełnienie wszystkich potrzeb oraz dopasowanie ponad 170 różnych narzędzi wymiennych i akcesoriów. Zastosowana technologia zapewnia łatwą kontrolę mocy za pomocą prostych urządzeń sterujących oraz wysokiej jakości komponentów technicznych. Maszyny Multione i akcesoria przeznaczone do komunalnej obsługi ułatwiają i usprawniają wszelkie prace. Prędkość jazdy i niewielka przestrzeń robocza, jaką zajmuje maszyna, umożliwiają dostęp w każdej sytuacji oraz przenoszenie ładunków nawet w ekstremalnych warunkach. Szeroki asortyment profesjonalnych akcesoriów wykonanych z największą starannością w trosce o maksymalną niezawodność nadaje się do zastosowania o każdej porze roku. Wysoka jakość komponentów zastosowanych w maszynach Multione zapewniają łatwą obsługę oraz niewielkie koszty eksploatacji.


Prosimy o wypełnienie wszystkich pół formularza, który ma na celu ukierunkowanie nas do przygotowania odpowiedniej oferty dla Państwa

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.

Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image

Miniładowarki Multione idealnie nadają się do prac budowlanych. Dzięki szerokości mniejszej niż jeden metr i wysokość mniejszą niż 2 metry. Takie wymiary umożliwiają łatwe poruszanie się maszyny również w budynkach. Niewielka masa pozwala na pracę maszyny na stropach.

Zastosowanie mini ładowarek Multione w budownictwie:

- przenoszenie materiałów i palet

- wykopy i wiercenia

- utrzymanie terenów przemysłowych

- załadunek i rozładunek materiałów budowlanych