facebook twitter plusgoogle youtube allegro instagram

Maszyny Multione najlepszym rozwiązaniem dla rolników

Responsive image

Mini ładowarki Multione to maszyny o kompaktowych wymiarach, które umożliwiają pracę nawet w ciasnych pomieszczeniach - nie dostępnych dla innych urządzeń. Wyszukana i elegancka konstrukcja maszyn Multione została dopracowana w najmniejszych szczegółach i zapewnia duży komfort użytkowania.

Znakomitym atutem jest niezwykła uniwersalność tych maszyn, umożliwia spełnienie wszystkich potrzeb oraz dopasowanie ponad 170 różnych narzędzi wymiennych i akcesoriów. Zastosowana technologia zapewnia łatwą kontrolę mocy za pomocą prostych urządzeń sterujących oraz wysokiej jakości komponentów technicznych. Maszyny Multione i akcesoria przeznaczone do komunalnej obsługi ułatwiają i usprawniają wszelkie prace. Prędkość jazdy i niewielka przestrzeń robocza, jaką zajmuje maszyna, umożliwiają dostęp w każdej sytuacji oraz przenoszenie ładunków nawet w ekstremalnych warunkach. Szeroki asortyment profesjonalnych akcesoriów wykonanych z największą starannością w trosce o maksymalną niezawodność nadaje się do zastosowania o każdej porze roku. Wysoka jakość komponentów zastosowanych w maszynach Multione zapewniają łatwą obsługę oraz niewielkie koszty eksploatacji.

Maszyny Multione doskonale nadają się do prac rolniczych. Spory udźwig maszyny pozwala na łatwe transportowanie beli siana oraz wykonywanie wszelkich prac związanych z czyszczeniem i pielęgnacją w gospodarstwie. Dzięki szerokiej gamie narzędzi i swojej mocy mini ładowarka Multione jest uniwersalnym do pielęgnacji i konserwacji stajni, kurników, szkółek, winnic czy sadów.


Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image

Prosimy o wypełnienie wszystkich pół formularza, który ma na celu ukierunkowanie nas do przygotowania odpowiedniej oferty dla Państwa

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.

Responsive image

Miniładowarki Multione to doskonałe maszyny dla publicznych i prywatnych firm zajmujących się utrzymaniem czystości na terenach miast, gmin czy powiatów,

Maszyny Multione to doskonałe narzędzia dla rolników posiadających:

- stajnie,

- kurniki,

- gospodarstwa,

- pasieki,

- farmy.