facebook twitter plusgoogle youtube instagram

Budownictwo

Jako maszyna uniwersalna, Multione może być wykorzystywana nie tylko do transportu, ale również m.in. w budownictwie wykonując prace w zakresie wyburzeń, rozbiórki, przy użyciu młotów, pił, wierteł hydraulicznych, a także przy załadunku i rozładunku materiałów budowlanych, mieszaniu betonu, utrzymaniu terenów poprzemysłowych, wykonywaniu otworów w ścianach itp.

Responsive image
Podstawowe funkcje maszyny:

• napęd 4x4 sterowany hydraulicznie
• ramię teleskopowe umożliwiające przenoszenie ładunku o masie do 1,6t i podnoszenia na ponad 3m
• kontrola trakcji jazdy DBS
• konstrukcja przegubowa pozwalająca na płynne poruszanie się w wąskim krętym terenie
• mały promień skrętu
• doskonała widoczność z pozycji operatora maszyny
• joystick z 11-toma funkcjami sterującymy wszystkimi systemami roboczymi maszyny
• efektywna praca w ciężkich warunkach przy niewielkim zużyciu paliwa
• trójpunktowy układ hydrauliki gwarantuje możliwość kierowania wieloma narzędziami

Zastosowanie maszyn - Budownictwo:
[Not a valid template]
spychanie i wyrównywanie ziemi - zapewnia maszyna Multione wyposażona w spychacz, o regulowanym kącie skrętu 30 stopni w prawo lub w lewo
mieszanie betonu - Maszyny Multione mogą być wyposażone w betoniarkę lub łyżkę do miesznia betonu. Betoniarka jest to idealny przyrząd w sytuacji, gdy nie ma elektryczności. Umożliwia załadunek piasku lub cementu z ziemi i podniesienie zaprawy w trudno dostępnych miejscach. Łyżka do mieszania betonu jest szczególnie przydatna do prac, w których wymagana jest duża produkcja betonu.
prace rozbiórkowe - w ofercie narzędzi do maszyn Multione jest młot hydrauliczny - bardzo skuteczne narzędzie do prac rozbiórkowych. Może być stosowane w każdej pozycji, również do wiercenia w suficie.
kruszenie betonu i gruzu - Z łyżką do kruszenia można łatwo załadować jak i rozładować kruszony materiał w wybranym miejscu. Kruszącej odpady: cegła, beton, szkło, żelbet, kruszywa naturalne, płyty asfaltowe itp. Precyzyjne kruszenie zapewniają również szczęki do kruszenia betonu, za pomocą których jesteśmy wstanie dotrzeć do najdalej położonych betonowych ścian.
wykopy pod różnego rodzaju istalacje, akweny wodne itp. Multione wykonuje z zastosowaniem mocnej i profesjonalnej koparki. Siedzenie operatora jest umieszczone na zewnątrz maszyny co umożliwia większą widoczność oraz efektywność pracy. Bardzo przydatnym urządzeniem przy wykonywanaiu tego typu wykopów jest także popularny trenczer - doskonały do wykopów wąskich kanałów dla rur i kabli bez niszczenia trawnika i ogrodu. Jest to niezbędne urządzenie dla tworzenia systemów nawadniających jak i prac publicznych.
prace na drogach asfaltowych oraz przy naprawach chodników wykonuję się przy użyciu frezarki do asfaltu za pomocą której jestemy w stanie ściągnąć nawet najgrubszą warstwę nierówności. Jego bęben nadaje się do zrywania starej warstwy asfaltu, gdy konieczne jest położenie nowej nawierzchni. Dostępna jest wersja z tarczą, która jest pomocna przy kładzeniu kabli.