facebook twitter plusgoogle youtube instagram

Maszyny Multione doskonałe dla firm z branży budowlanej

Responsive image

Mini ładowarki Multione to maszyny o kompaktowych wymiarach, które umożliwiają pracę nawet w ciasnych pomieszczeniach - nie dostępnych dla innych urządzeń. Wyszukana i elegancka konstrukcja maszyn Multione została dopracowana w najmniejszych szczegółach i zapewnia duży komfort użytkowania.

Znakomitym atutem jest niezwykła uniwersalność tych maszyn, umożliwia spełnienie wszystkich potrzeb oraz dopasowanie ponad 170 różnych narzędzi wymiennych i akcesoriów. Zastosowana technologia zapewnia łatwą kontrolę mocy za pomocą prostych urządzeń sterujących oraz wysokiej jakości komponentów technicznych. Maszyny Multione i akcesoria przeznaczone do komunalnej obsługi ułatwiają i usprawniają wszelkie prace. Prędkość jazdy i niewielka przestrzeń robocza, jaką zajmuje maszyna, umożliwiają dostęp w każdej sytuacji oraz przenoszenie ładunków nawet w ekstremalnych warunkach. Szeroki asortyment profesjonalnych akcesoriów wykonanych z największą starannością w trosce o maksymalną niezawodność nadaje się do zastosowania o każdej porze roku. Wysoka jakość komponentów zastosowanych w maszynach Multione zapewniają łatwą obsługę oraz niewielkie koszty eksploatacji.


Prosimy o wypełnienie wszystkich pół formularza, który ma na celu ukierunkowanie nas do przygotowania odpowiedniej oferty dla Państwa

Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image

Miniładowarki Multione idealnie nadają się do prac budowlanych. Dzięki szerokości mniejszej niż jeden metr i wysokość mniejszą niż 2 metry. Takie wymiary umożliwiają łatwe poruszanie się maszyny również w budynkach. Niewielka masa pozwala na pracę maszyny na stropach.

Zastosowanie mini ładowarek Multione w budownictwie:

- przenoszenie materiałów i palet

- wykopy i wiercenia

- utrzymanie terenów przemysłowych

- załadunek i rozładunek materiałów budowlanych