facebook twitter plusgoogle youtube instagram

maszyny dla ogrodników

Maszyny Multione doskonałe dla Ogrodników i Szkółkarzy

ładowarki dla ogrodników

Dzięki rozmaitym dostępnym narzędziom wymiennym, mini ładowarka MultiOne może okazać się przydatna w każdej, różnorodnej pracy. Nie bez powodu MultiOne chwali się swoimi rozwiązaniami nie tylko w sektorze da rolników, ale także dla ogrodników i szkółkarzy. Poznaj nasze mini ładowarki Multione.

Zacznijmy od tego, że pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy to stosunkowo niewielkie wymiary mini ładowarki dla ogrodników MultiOne. Wszystko, razem z obciążnikami balastowymi, wbudowane jest w ramę, aby ograniczyć długość urządzenia do minimum. Operator siedzi nad silnikiem mini ładowarki i układem napędowym, co zapewnia doskonały widok i pozwalając projektantom jeszcze bardziej zmniejszyć wymiary.

Narzędzie wymienne do mini ładowarki ogrodniczej MultiOne

Narzędzia wymienne montuje się bezpośrednio na wysięgniku, dzięki czemu można nim łatwo manewrować i obsługiwać. Zasilanie odbywa się przez układ hydrauliczny mini ładowarki, co oznacza, że pełna kontrola jest dostępna z poziomu joysticka obok kierownicy. Jeśli chcesz zmienić narzędzia dodatkowe, po prostu połóż bieżącą przystawkę na ziemi, odłącz złącze węża hydraulicznego i płytę montażową, a następnie przejedź do następnego urządzenia.


Innowacyjne maszyny ogrodnicze od MultiOne

Przez większość roku prowadzisz bitwę z brudem i resztkami trawnika? MultiOne dostarcza w tym celu zamiatarki, miotły, odkurzacze oraz myjki, aby wszystko było czyste. Gdy nadejdzie zima, możesz wspomóc swoje obiekty za pomocą zestawu narzędzi wymiennych do przenoszenia śniegu. Utrzymywanie dużego ogrodu zazwyczaj wiąże się ponadto z naprawami np. wysokich latarni. MultiOne to maszyna do ogrodnictwa, która oferuje platformę roboczą, która umożliwia pracownikom sięganie po wysokie elementy ogrodu.

Istotnym jest, że jeżeli masz maszynę ogrodniczą MultiOne, posiadasz dostęp do wszystkich zgodnych narzędzi wymiennych, dzięki czemu maszynę możesz dopasować do własnych, indywidualnych potrzeb. Jeśli kształtowanie krajobrazu jest częścią Twoich obowiązków, możesz wyposażyć maszynę ogrodniczą w kosiarki, nożyce do żywopłotu i inne narzędzia. Pielęgnacja terenów zielonych nigdy nie była tak przyjemna i prosta.


maszyny dla szkółkarzy
maszyny dla ogrodników
maszyna do ogrodu
maszyny dla ogrodników

Maszyny dla szkółkarzy

Drzewa rosną prawie wszędzie, co stanowi wyzwanie dla terenu przy zbiorze i zarządzaniu lasami, które zwykle nie występują w innych obszarach pracy na zewnątrz. Niezależnie od tego, czy sadzisz, ucinasz, czy usuwasz drzewa, mini ładowarka MultiOne to doskonała maszyna dla szkółkarzy, która oferuje każde narzędzie, którego potrzebujesz poza piłą łańcuchową.

Wysoka stabilność platformy umożliwia pracę na stromych zboczach, pozwalając przynieść osprzęt do drewna zamiast ciągnąć drewno do narzędzi, których akurat potrzebujesz. Jeśli potrzebujesz użyć rozdrabniacza do drewna lub rozdrabniacza wiórów, możesz jechać prosto do miejsca pracy bez konieczności zajmowania się ograniczeniami przyczepy. Chcesz wyciąć małe drzewa? Mini ładowarka może umieścić drzewo w odległych miejscach, aby przeciąć pień i odwieźć drzewo bez potrzeby używania oddzielnej wciągarki lub chwytaka.


Prosimy o wypełnienie wszystkich pół formularza, który ma na celu ukierunkowanie nas do przygotowania odpowiedniej oferty dla Państwa

maszyna dla szkółkarzy

Nowoczesne maszyny ogrodnicze i maszyny dla szkółkarzy

MultiOne oferuje multum innowacyjnych narzędzi wymiennych, pomocnych niemal we wszystkim, od rozbiórki po układanie nawierzchni aż po prace konserwacyjne i sprzątanie. Oznacza to, że można dodawać różnorodne narzędzia wymienne do okazjonalnych prac w zakresie kształtowania krajobrazu lub konserwacji ogrodu.

Niezależnie od tego, w jaki sposób korzystasz z mini ładowarki MultiOne, nie ma wątpliwości, że daje to większą elastyczność wykonywania poszczególnych prac ogrodniczych; i co najważniejsze szybciej niż kiedykolwiek. Istnieją kosiarki i traktory, które mogą korzystać z osprzętu dodatkowego, ale nic nie osiąga zasięgu i możliwości ładowarki MiniOne. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu ładowarki te mogą pomóc na każdym kroku w tworzeniu nowego środowiska zewnętrznego – od nowatorskiego projektu budowy nowego ogrodu aż po konserwację już istniejącego.

Maszyny Multione doskonałe dla ogrodników, osób zajmujących się pielęgnacją zieleni publiczne i prywatnej, szkółkarzy, wykonawców systemów nawadniania.

Zastosowanie mini ładowarek Multione w ogrodnictwie i szkółkarstwie

- koszenie i przycinanie trawy również z zastosowaniem systemu zbierania a także nawożenia biokompostem,

- przycinanie żywopłotów, koszenia poboczy, czyszczenia podjazdów, pielęgnacja roślin, kopanie rowów, przygotowanie rozsadników czy transportu materiałów.

er(); ?>