facebook twitter plusgoogle youtube instagram

Maszyny wielozadaniowe Multione Seria 10 (Największa ładowarka z solidną ramą, silnikiem Diesla oraz wydajną hydrauliką)

Główne zalety maszyny Multione Serii 10

Maszyny wielozadaniowe - Napęd 4WD zwiększa sterowność, przyczepność oraz moc w trudnym terenie,
Maszyny wielozadaniowe - Trzy pompy zasilają układ hydrauliczny maszyny,
ladowarka serii 10 - Mocnne i wydajne silniki Yanmar oraz Kohler,
ladowarka serii 10 - Dwie prędkości jazdy: robocza/przejazdowa,
ladowarka serii 10 - Znaczny zasięg teleskopu, który pozwala dotrzeć do odległych i trudno dostępnych miejsc, znacznych wysokości oraz odległości,
Maszyny wielozadaniowe - Miniładowarki z łatwością podnoszą, przenoszą i przewożą ładunki o wadze do 2500 kg,
ladowarka serii 10 - Istnieje możliwość doboru dodatkowego wyposażenia w postaci balastu, który dodatkowo zwiększy możliwości miniładowarki,
ladowarka serii 10 - Możliwość zastosowania ponad 200 narzędzi wymiennych.
koszenie miniładowarek koszenie miniładowarek koszenie miniładowarek
Maszyny wielozadaniowe

Wysięgnik teleskopowy

Maszyny Multione zostały wyposażone w wysięgnik teleskopowy o konstrukcji podwójnej litery H, która zapewnia wyjątkową wytrzymałość i utrzymuje ładunek blisko punktu środkowego.
  Cechy wysięgnika teleskopowego
 • ma znaczny zasięg, który pozwala dotrzeć do odległych i trudno dostępnych miejsc, dużych wysokości i odległości wyładunku,
 • posiada specjalne podkładki ślizgowe, które zapewniają pracę i trwałość oraz nie wymagają konserwacji,
 • zapewnia doskonałą widoczność z przodu, również w trakcie przenoszenia i podnoszenia,
 • konstrukcja w kształcie równoległoboku jest idealna do podnoszenia ciężkich ładunków, ponieważ utrzymuje ładunek równolegle do podłoża, dzięki czemu operator nie musi stale regulować położenia joystickiem.

Komfort

Siedzenie kierowcy zapewnia maksymalny komfort nawet przez długi okres użytkowania i gwarantuje wysoki poziom wydajności w pracy. Ergonomiczny fotel z regulowanymi podłokietnikami posiada przestronne i komfortowe siedzisko również dla operatorów o krępej budowie ciała. Siedzenie kierowcy na przednim podwoziu zapewnia doskonałą widoczność. Używane akcesoria i strefa pracy stale znajdują się w środku pola widzenia zarówno podczas wykonywania manewru, jak i w trakcie pracy.

Napęd

Cztery koła z hydromotorami przeznaczone do pracy przy dużych obciążeniach: duża moc, duża kontrola i niezawodność. Dynamic block system (DBS): umożliwia pracę maszyny na trawnikach lub delikatnych podłożach. Skrzynia rozdzielcza zapewnia przyczepność również na oblodzonym lub błotnistym terenie przez rozdzielenie momentu obrotowego na koła napędowe. Dwie prędkości jazdy: robocza (od 0 - 15 km/h), przejazdowa (od 0 do 30 km/h).

Uniwersalność Miniładowarek Multione

Produkty z oferty Multione stanowią najlepsze połączenie wydajności i niskich kosztów eksploatacji, które wyróżnia sie na rynku innowacją, technologią i wzornictwem. Miniładowarki nadają sie do wszystkich domowych prac konserwacyjnych, miejskich prac budowlanych i prac wykonywanych na małych placach budowy.

Parametry techniczne

Maszyny wielozadaniowe

Seria

10.9

Silnik Kohler
Moc 78 HP
Paliwo Diesel
Napęd 4WD
Prędkość jazdy 32/40 km/h
Przepływ oleju hydr. 95 l/min
Wysokośc podnoszenia 3,21 m
Siła pchania 1800 Nm
Siła udźwigu hydraulicznego 2700 kg
Waga maszyny 2100 kg
Wysokość 2150 mm
Szerokość 1500 mm
Prosimy o wypełnienie wszystkich pół formularza, który ma na celu ukierunkowanie nas do przygotowania odpowiedniej oferty dla Państwa

Maszyny wielozadaniowe

Galeria Zdjęć


[Not a valid template]

Zapracowany przez cztery pory roku

Multione serii 1 dzięki uniwersalnym rozwiązaniu znajdują uznanie u wielu klientów w różnych sektorach:
 • Zieleń miejska , Parki – (koszenie, cięcie żywopłotu, odśnieżanie)
 • Zakłady komunalne , Spółdzielnie Mieszkaniowe, Cmentarze – (odśnieżanie , zamiatanie , posypywanie piaskiem i solą dróg i ścieżek pieszych.)
 • Firmy zakładające ogrody , prace ogrodnicze, budowa ogrodzeń -( glebogryzarka, niwelator, koparka, wiercenie otworów w ziemi)
 • Place parkingowe i wokół budynków – (wywóz lub załadunek śniegu, zamiatanie, mycie pod ciśnieniem)
 • Prace hobby, Transportowanie ładunku – Wykonanie wszystkich prac porządkowych wokół domu i innych zabudowań (może zastąpić kosiarkę, taczkę, koparkę i można łatwo usunąć śnieg z większego podwórka)