facebook twitter plusgoogle youtube instagram

Mini ładowarka Multione Seria GT (NIEDOSTEPNE W OFERCIE) (Większa ładowarka z mocną ramą, niezawodnym silnikiem oraz wydajną hydrauliką)

Główne zalety maszyny Multione Serii GT

mini ładowarka - Cztery koła napędowe: sterowność, przyczepność i moc w każdych warunkach i na każdym terenie,
mini ładowarka - Trzy pompy zasilają układ hydrauliczny miniładowarki,
mini ładowarka - Dwie prędkości jazdy: robocza oraz przejazdowa,
mini ładowarka - Znaczny zasięg teleskopu, który pozwala dotrzeć do odległych i trudno dostępnych miejsc, dużych wysokości i odległości,
mini ładowarka - Miniładowarki z łatwością podnoszą, przenoszą i przewożą ładunki o wadze do 2000 kg,
mini ładowarka - Istnieje możliwość doboru dodatkowego wyposażenia w postaci balastu, który dodatkowo zwiększy możliwości miniładowarki,
mini ładowarka - Możliwość zastosowania ponad 200 narzędzi wymiennych.
ładowarki serri GT ładowarki serri GT ładowarki serri GT
miniładowarka GT

Wysięgnik teleskopowy

Maszyny Multione zostały wyposażone w wysięgnik teleskopowy o konstrukcji podwójnej litery H, która zapewnia wyjątkową wytrzymałość i utrzymuje ładunek blisko punktu środkowego.
  Cechy wysięgnika teleskopowego
 • ma znaczny zasięg, który pozwala dotrzeć do odległych i trudno dostępnych miejsc, dużych wysokości i odległości wyładunku,
 • posiada specjalne podkładki ślizgowe, które zapewniają pracę i trwałość oraz nie wymagają konserwacji,
 • zapewnia doskonałą widoczność z przodu, również w trakcie przenoszenia i podnoszenia,
 • konstrukcja w kształcie równoległoboku jest idealna do podnoszenia ciężkich ładunków, ponieważ utrzymuje ładunek równolegle do podłoża, dzięki czemu operator nie musi stale regulować położenia joystickiem.

Komfort

Siedzenie kierowcy zapewnia maksymalny komfort nawet przez długi okres użytkowania i gwarantuje wysoki poziom wydajności w pracy. Ergonomiczny fotel z regulowanymi podłokietnikami posiada przestronne i komfortowe siedzisko również dla operatorów o krępej budowie ciała. Siedzenie kierowcy na przednim podwoziu zapewnia doskonałą widoczność. Używane akcesoria i strefa pracy stale znajdują się w środku pola widzenia zarówno podczas wykonywania manewru, jak i w trakcie pracy.

Napęd

Cztery koła z hydromotorami przeznaczone do pracy przy dużych obciążeniach: duża moc, duża kontrola i niezawodność. Dynamic block system (DBS): umożliwia pracę maszyny na trawnikach lub delikatnych podłożach. Skrzynia rozdzielcza zapewnia przyczepność również na oblodzonym lub błotnistym terenie przez rozdzielenie momentu obrotowego na koła napędowe. Dwie prędkości jazdy: robocza (od 0 - 12 km/h), przejazdowa (od 0 d0 25 km/h).

Uniwersalność Miniładowarek Multione

Produkty z oferty Multione stanowią najlepsze połączenie wydajności i niskich kosztów eksploatacji, które wyróżnia się na rynku innowacją, technologią i wzornictwem. Miniładowarki nadają sie do wszystkich domowych prac konserwacyjnych, miejskich prac budowlanych i prac wykonywanych na małych placach budowy.

Parametry techniczne (MASZYNY NIEDOSTEPNE W OFERCIE)

dane techniczne ładowarki

Seria

GT 950*

GT 960*

Silnik Yanmar Yanmar
Moc 50 HP 58 HP
Paliwo Diesel Diesel
Napęd 4WD 4WD
Prędkość jazdy 25 km/h 30 km/h
Przepływ oleju hydr. 85 l/min 95 l/min
Wysokośc podnoszenia 3,15 m 3,15 m
Siła pchania 1750 Nm 1800 Nm
Siła udźwigu hydraulicznego 1960 kg 1960 kg
Waga maszyny 1675 kg 1700 kg
Wysokość 2176 mm 2176 mm
Szerokość 1490 mm 1490 mm
* Model GT950 i GT960 - MASZYNY NIEDOSTEPNE W OFERCIE.
Prosimy o wypełnienie wszystkich pół formularza, który ma na celu ukierunkowanie nas do przygotowania odpowiedniej oferty dla Państwa

Mini ładowarka

Galeria Zdjęć


[Not a valid template]

Zapracowany przez cztery pory roku

Multione serii 1 dzięki uniwersalnym rozwiązaniu znajdują uznanie u wielu klientów w różnych sektorach:
 • Zieleń miejska , Parki – (koszenie, cięcie żywopłotu, odśnieżanie)
 • Zakłady komunalne , Spółdzielnie Mieszkaniowe, Cmentarze – (odśnieżanie , zamiatanie , posypywanie piaskiem i solą dróg i ścieżek pieszych.)
 • Firmy zakładające ogrody , prace ogrodnicze, budowa ogrodzeń -( glebogryzarka, niwelator, koparka, wiercenie otworów w ziemi)
 • Place parkingowe i wokół budynków – (wywóz lub załadunek śniegu, zamiatanie, mycie pod ciśnieniem)
 • Prace hobby, Transportowanie ładunku – Wykonanie wszystkich prac porządkowych wokół domu i innych zabudowań (może zastąpić kosiarkę, taczkę, koparkę i można łatwo usunąć śnieg z większego podwórka)