facebook twitter plusgoogle youtube instagram

Maszyny wielozadaniowe Multione Seria SD (Większa ładowarka z wzmocnioną ramą, mocnym silnikiem oraz wydajną hydrauliką)

Główne zalety maszyny Multione Serii SD

miniladowarki - Nowe rozwiązanie konstrukcyjne ładowarek, dzięki temu maszyny mogą poruszać się i manewrować w wąskich pomieszczeniach i korytarzach,
miniladowarki - Napęd 4WD zwiększa sterowność, przyczepność oraz moc w trudnym terenie,
Maszyny wielozadaniowe - Środek ciężkosci został przesunięty na tył maszyny, dzięki temu ładowarka może podnieść cięższe materiały,
miniladowarki - Znaczny zasięg teleskopu, który pozwala dotrzeć do odległych i trudno dostępnych miejsc, znacznych wysokości oraz odległości,
miniladowarki - Miniładowarki z łatwością podnoszą, przenoszą i przewożą ładunki o wadze do 2650 kg,
Maszyny wielozadaniowe - Istnieje możliwość doboru dodatkowego wyposażenia w postaci balastu, który dodatkowo zwiększy możliwości miniładowarki,
Maszyny wielozadaniowe - Możliwość zastosowania ponad 200 narzędzi wymiennych.
ladowarki koszenie ladowarki przenoszenie mini ladowarki
ladowarka serii sd

Wysięgnik teleskopowy

Maszyny Multione zostały wyposażone w wysięgnik teleskopowy o konstrukcji podwójnej litery H, która zapewnia wyjątkową wytrzymałość i utrzymuje ładunek blisko punktu środkowego.
  Cechy wysięgnika teleskopowego
 • ma znaczny zasięg, który pozwala dotrzeć do odległych i trudno dostępnych miejsc, dużych wysokości i odległości wyładunku,
 • posiada specjalne podkładki ślizgowe, które zapewniają pracę i trwałość oraz nie wymagają konserwacji,
 • zapewnia doskonałą widoczność z przodu, również w trakcie przenoszenia i podnoszenia,
 • konstrukcja w kształcie równoległoboku jest idealna do podnoszenia ciężkich ładunków, ponieważ utrzymuje ładunek równolegle do podłoża, dzięki czemu operator nie musi stale regulować położenia joystickiem.

Komfort

Siedzenie kierowcy zapewnia maksymalny komfort nawet przez długi okres użytkowania i gwarantuje wysoki poziom wydajności w pracy. Ergonomiczny fotel z regulowanymi podłokietnikami posiada przestronne i komfortowe siedzisko również dla operatorów o krępej budowie ciała. Siedzenie kierowcy na przednim podwoziu zapewnia doskonałą widoczność. Używane akcesoria i strefa pracy stale znajdują się w środku pola widzenia zarówno podczas wykonywania manewru, jak i w trakcie pracy.

Napęd

Cztery koła z hydromotorami przeznaczone do pracy przy dużych obciążeniach: duża moc, duża kontrola i niezawodność. Dynamic block system (DBS): umożliwia pracę maszyny na trawnikach lub delikatnych podłożach. Skrzynia rozdzielcza zapewnia przyczepność również na oblodzonym lub błotnistym terenie przez rozdzielenie momentu obrotowego na koła napędowe. Dwie prędkości jazdy: robocza (od 0 - 15 km/h), przejazdowa (od 0 do 30 km/h).

Uniwersalność Miniładowarek Multione

Produkty z oferty Multione stanowią najlepsze połączenie wydajności i niskich kosztów eksploatacji, które wyróżnia się na rynku innowacją, technologią i wzornictwem. Miniładowarki nadają się do wszystkich domowych prac konserwacyjnych, miejskich prac budowlanych i prac wykonywanych na małych placach budowy.

Parametry techniczne

miniładowarka

Seria

6.3 SD

7.3 SD

8.4 SD

9.5 SD

Silnik Yanmar Yanmar Yanmar Yanmar
Moc 28 HP 35 HP 40 HP 50 HP
Paliwo Diesel Diesel Diesel Diesel
Napęd 4WD 4WD 4WD 4WD
Prędkość jazdy 14 km/h 15 km/h 17 km/h 18 km/h
Przepływ oleju hydr. 31 l/min 37 l/min 37 l/min 51 l/min
Wysokośc podnoszenia 2,90 m 2,90 m 3,21 m
Siła pchania 1000 Nm 1200 Nm 1200 Nm 2050 Nm
Siła udźwigu hydraulicznego 1500 kg 1580 kg 1610 kg 2650 kg
Waga maszyny 1610 kg 1700 kg 1780 kg 2055 kg
Wysokość 2100 mm 2100 mm 2140 mm 2260 mm
Szerokość 1070 mm 1130 mm 1300 mm 1500 mm

Galeria Zdjęć


[Not a valid template]

Zapracowany przez cztery pory roku

Multione serii SD dzięki uniwersalnym rozwiązaniu znajdują uznanie u wielu klientów w różnych sektorach:
 • Zieleń miejska , Parki – (koszenie, cięcie żywopłotu, odśnieżanie)
 • Zakłady komunalne , Spółdzielnie Mieszkaniowe, Cmentarze – (odśnieżanie , zamiatanie , posypywanie piaskiem i solą dróg i ścieżek pieszych.)
 • Firmy zakładające ogrody , prace ogrodnicze, budowa ogrodzeń -( glebogryzarka, niwelator, koparka, wiercenie otworów w ziemi)
 • Place parkingowe i wokół budynków – (wywóz lub załadunek śniegu, zamiatanie, mycie pod ciśnieniem)
 • Prace hobby, Transportowanie ładunku – Wykonanie wszystkich prac porządkowych wokół domu i innych zabudowań (może zastąpić kosiarkę, taczkę, koparkę i można łatwo usunąć śnieg z większego podwórka)