facebook twitter plusgoogle youtube instagram

maszyny dla rolników

Maszyny Multione najlepszym rozwiązaniem dla rolników

maszyny rolniczeNajlepsze rozwiązania dla rolników

Nie wszystkie prace rolne wymagają gigantycznych ciągników i narzędzi działających na setkach arów. Jeśli potrzebujesz czegoś do mniejszych zadań, to potrzebujesz mini ładowarki MultiOne. Kompaktowa konstrukcja, długotrwały wysięgnik i różnorodne narzędzia wymienne mogą pomóc Ci we wszystkim – od karmienia zwierząt gospodarskich do przygotowywania nieprzerwanych terenów do sadzenia.

Mini ładowarki dla rolników

Maszyny MultiOne dla rolników zaprojektowano tak, aby zapewnić maksymalną wydajność w możliwie najmniejszej przestrzeni. Oznacza to użycie potężnego silnika, obciązników wbudowanych w ramę oraz unikalnej konstrukcji przegubowej, która pozwala obracać kołami, zapewniając nieduży promień skrętu. Końcowym rezultatem jest maszyna rolnicza o znacznie lepszej widoczności niż ciągnik, która z łatwością może manewrować wewnątrz stodół, wokół ogrodzeń i między rzędami na polu. Co istotne, na tych mini ładowarkach każde koło napędzane jest przez silnik hydrostatyczny (hydromotor). Podczas gdy niektóre modele oferują wysokie i niskie przełożenia. To oznacza, że nie trzeba zmieniać biegów, aby zmienić prędkość: wystarczy nacisnąć pedał gazu, a układ napędowy zajmie się resztą.


maszyny rolnicze
maszyny dla rolników
maszyny rolnicze
miniładowarki dla rolników

Narzędzia wymienne do maszyn rolniczych MultiOne

Zacznijmy od tego, że wszystkie dodatkowe narzędzia wymienne MultiOne montuje się na wysięgniku, który może sięgać i rozciągać się ponad np. płotami i ogrodzeniami, umożliwiając pominięcie przejścia przez bramę w celu wykonania poszczególnych zadań, takich jak np. dostarczanie paszy. Koncern CSF produkuje mini ładowarki rolnicze zaprojektowane specjalnie dla rolników, z takimi narzędziami wymiennymi jak m. in. widły do kiszonki czy obornika, a także łyżkę z wbudowanym ślimakiem, który pozwala zebrać paszę i złożyć ją w korytach.

Chcesz przenieść i ułożyć bele siana? Wykorzystaj dwa zaciski oraz widły. Posiadasz pszczoły? Chwytak do uli także do bezpiecznego uchwycenia uli podczas transportu.


Innowacyjne maszyny dla rolników

Koncern CSF produkuje wiele dodatkowych narzędzi wymiennych specjalnie przystosowanych do mini ładowarki MultiOne, dzięki czemu tego typu maszyna rolnicza przydaje się na każdym etapie procesu prac rolniczych - od rozbiórki i kopania aż do układania nawierzchni i przenoszenia materiałów. Nawet jeśli masz już podobne narzędzia, to przystawki dodatkowe do maszyn rolniczych MultiOne pozwolą wykorzystać zwrotność mini ładowarki, aby dostać się tam, gdzie normalne maszyny nie będą w stanie.

Mini ładowarki wykorzystują sprawdzone silniki przemysłowe do napędzania czterech niezależnych hydromotorów kół, zapewniających przyczepność, niezbędną do przemierzania błota i brudu w obrębie prac rolniczych. Silnik napędza również pompę hydrauliczną, która zapewnia moc do pracy z często wymagającymi narzędziami dodatkowymi, takimi jak np. młot wyburzeniowy oraz młot hydrauliczny od MultiOne.

Maszyny wielozadaniowe MultiOne to nowoczesne maszyny rolnicze, które mają ponadto wbudowane obciązniki, które mają zapewnić stabilność podczas ciężkich prac rolniczych lub przenoszenia ciężkich ładunków z wysuniętym wysięgnikiem.


Prosimy o wypełnienie wszystkich pół formularza, który ma na celu ukierunkowanie nas do przygotowania odpowiedniej oferty dla Państwa

maszyny dla rolników

Narzędzia dodatkowe do maszyn rolniczych MultiOne

Koncern CSF oferuje ogromny wybór narzędzi dodatkowych do maszyn rolniczych MultiOne, dzięki czemu można używać mini ładowarki do czegoś więcej niż tylko w branzy rolniczej. Niektóre narzędzia, takie jak myjka ciśnieniowa i zamiatarka próżniowa, mogą być używane do czyszczenia, podczas gdy inne narzędzia mogą być dodawane do rolniczych zadań pobocznych – od koszenia po usuwanie drzewa. Jeżeli posiadamy gospodarstwo rolnicze w pobliżu domu, sprzęt ten okaże się więc niebywale przydatny w całym procesie zarówno prac rolniczych, jak i dbania, by podwórko było czyste i schludne.


Miniładowarki Multione to doskonałe maszyny dla publicznych i prywatnych firm zajmujących się utrzymaniem czystości na terenach miast, gmin czy powiatów,

Maszyny Multione to doskonałe narzędzia dla rolników posiadających:

- stajnie,

- kurniki,

- gospodarstwa,

- pasieki,

- farmy.