facebook twitter plusgoogle youtube instagram

Ogrodnictwo

Multione to narzędzie, z którego pomocą jesteśmy stworzyć niepowtarzalny, własny – ogród z charakterem, ogród naszych marzeń i pasji. Dzięki przegubowej konstrukcji, maszyny Multione są bardzo zwrotne i umożliwiają pracę w terenie o ograniczonej przestrzeni. Maszyny te mogą wykonywać prace związane z pielgnacją zieleni zarówno na terenach wiejskich i miejskich. Zaletą ładowarek Multione przy tych pracach jest ich niska waga dzięki temu urządzenie może poruszać się po skwerach, chodnikach, deptakach i trawnikach nie niszcząc ich. Ponadto do ładowarek możemy podłączyć około 150 różnych narzędzi co czyni z nich maszyny bardzo wszechstronne i uniwersalne, dające się wykorzystać o każdej porze roku

Responsive image
Podstawowe funkcje maszyny:

• ramię teleskopowe umożliwiające przenoszenie ładunku o masie do 1,6t i podnoszenia na ponad 3m
• napęd 4x4 sterowany hydraulicznie
• kontrola trakcji jazdy DBS
• system samopoziomowania
• konstrukcja przegubowa pozwalająca na płynne poruszanie się w wąskim krętym terenie
• mały promień skrętu
• doskonała widoczność z pozycji operatora maszyny
• joystick z 11-toma funkcjami sterującymy wszystkimi systemami roboczymi maszyny

Zastosowanie maszyn - Ogrodnictwo: [Not a valid template]
koszenie trawy - maszyny Multione są wyposażone w system, który pozwala napędzać kosiarki za pomocą hydrauliki. W ofercie są dostępne kosiarki do różnego rodzaju trawy i o różnych szerokościach. Dzięki przegubowej konstrukcji maszyny z łatwością możemy manewrować między drzewami.
kultywację terenu - umożliwiają narzędzia przeznaczone do oddzielenie kamieni od gruzu, wyrównywanie nierówności na trawniku aby rozpoczać nowe sadzenie
niwelację terenu - zapewnia maszyna Multione wyposażona w prostą i niezwykle wydajną przystawkę do przygotowania i wyrównywania dużych terenów
przycinanie żywopłotów - po zamontowaniu dwupłaszczyznowych nożyc do żywopłotów maszyna Multione staje się wysoko wyspecjalizowanym i niezwykle wydajnym urządzeniem do pielęgnacji terenów zielonych.
przewożenie i załadunek palet - maszyny Multione doskonale sprawdzają się jako wózek widłowo-terenowy, przeznaczony do przewożenia worków z ziemią kwiatową lub innych materiałów.
wiercenie otworów - napęd hydrauliczny w maszynach Multione pozwala na obsługiwanie wiertnic o średnicy od 10cm do ponad 100cm dzięki czemu możemy wykonywać otwory pod ogrodzenia, nasadzenia drzew i inne prace. Napęd wierteł posiada bardzo dużą siłę dzięki czemu z łatwością możemy dokonywać otworów w ciężkim, kamienistym podłożu.
przesadzanie drzew - w ofercie przystawek do maszyn Multione znajduje się przesadzarka, która umożliwia usuwanie drzew wraz z korzeniami i przesadzanie ich w inne miejsce.