facebook twitter plusgoogle youtube instagram

Rolnictwo

Multione doskonale nadaje się do prac rolniczych. Ogromny udźwig maszyny pozwala na łatwe transportowanie beli siana oraz wykonywanie wszelkich prac związanych z czyszczeniem i pielęgnacją w gospodarstwie. Dzięki szerokiemu asortymentowi akcesoriów i swojej mocy miniładowarka Multione jest uniwersalnym urządzeniem do pielęgnacji i konserwacji stajni, szkółek, winnic i sadów. Kompaktowe wymiary Multione pozwalają na jej stosowanie nawet w najbardziej ciasnych miejscach, które są niedostępne dla innych maszyn.

Responsive image
Podstawowe funkcje maszyny:

• ramię teleskopowe umożliwiające przenoszenie ładunku o masie do 1,6t i podnoszenia na ponad 3m
• napęd 4x4 sterowany hydraulicznie
• kontrola trakcji jazdy DBS
• konstrukcja przegubowa pozwalająca na płynne poruszanie się w wąskim krętym terenie
• mały promień skrętu
• doskonała widoczność z pozycji operatora maszyny
• joystick z 11-toma funkcjami sterującymy wszystkimi systemami roboczymi maszyny
• trójpunktowy układ hydrauliki gwarantuje możliwość kierowania wieloma narzędziami

Zastosowanie maszyn - Rolnictwo:

[Not a valid template]
utrzymanie gospodarstw - obejmuje prace związane z usuwaniem obornika, sprzątaniem stajni i stadniny koni, a także koszenie trawników i odśnieżanie placu w gospodarstwie
równanie i przygotowanie gruntu - poprzez zamontowanie niwelatora czy glebogryzarki. Narzędzia te są powszechnie używane do wyrównywania i poziomowania warstwy uprawnej pod nowe sadzenie
karmienie zwierząt gospodarskich - wyposażenie maszyny Multione w łyżkę do zadawania paszy czyni ją niezastąpionym narzędziem do prac w gospodarstwie rolniczym. Automatycznie ładowana łyżka jest wyposażona w silnik hydrauliczny i wewnętrzny ślimak do zadawania paszy dla zwierząt.
transport materiałów rolniczych - poprzez zastosowanie różnego rodzaju wideł i chwytaków możliwe jest proste i bezpieczne podnoszenie i przewożenie bel z sianem lub innym materiałem a także ładowanie ich na inny środek transportu.