facebook twitter plusgoogle youtube allegro instagram

Sadownictwo

JMultione to profesjonalne, wielozadaniowe maszyny do wykonywania wielu prac w sadownictwie. Znakomicie spełniają funkcję terenowego wózka widłowego jak również ładowarki. Nowoczesna konstrukcja oraz innowacyjne rozwiązania zastosowane w maszynach Multione pozwalają na wszechstronne wykorzystanie.

Responsive image
Podstawowe funkcje maszyny:

• ramię teleskopowe umożliwiające przenoszenie ładunku o masie do 1,6t i podnoszenia na ponad 3m
• napęd 4x4 sterowany hydraulicznie
• kontrola trakcji jazdy DBS
• konstrukcja przegubowa pozwalająca na płynne poruszanie się w wąskim krętym terenie
• mały promień skrętu
• doskonała widoczność z pozycji operatora maszyny
• joystick z 11-toma funkcjami sterującymy wszystkimi systemami roboczymi maszyny

Zastosowanie maszyn - Sadownictwo:

[Not a valid template]
przystawka do zbioru owoców - maszyny Multione mogą być wyposażone w przetrząsarkę z tzw. parasolem o średnicy 6m umożliwiającym zbiór wiśni, śliw, oliwek. Dużą zaletą tego urządzenia jest przestawianie się z miejsca w miejsce i docieranie w mało dostępnym dla innych urządzeń terenie.
przewożenie i załadunek skrzyniopalet - maszyny Multione doskonale sprawdzają się jako wózek widłowo-terenowy wyposażony w napęd na 4 koła. Doskonale radzą sobie w górzystym terenie podnosząc ładunki na wysokość 3 metrów.
system wysokiego wysypu - w oferie maszyn Multione znajduje się również przystawka umożliwiająca bezpośrednie opróżnianie skrzyniopalet np. z jabłkami do wysokości 3m. Wyposażona jest również w system płynnego sterowania mechanizmem wysypu tak, aby można było spokojnie opróżnić pojemnik bez uszkodzenia jego zawartości.
koszenie trawy- maszyny Multione są wyposażone w system, który pozwala napędzać kosiarki za pomocą hydrauliki. W ofercie są dostępne kosiarki do różnego rodzaju trawy i o różnych szerokościach. Dzięki przegubowej konstrukcji maszyny z łatwością możemy manewrować między drzewami.
wiercenie otworów - napęd hydrauliczny w maszynach Multione pozwala na obsługiwanie wiertnic o średnicy od 10cm do ponad 100cm dzięki czemu możemy wykonywać otwory pod ogrodzenia, nasadzenia drzew i inne prace. Napęd wierteł posiada bardzo dużą siłę dzięki czemu z łatwością możemy dokonywać otworów w ciężkim, kamienistym podłożu.
usuwanie korzeni - w ofercie przystawek do maszyn znajduje się zrywarka - urządzenie do usuwania i wyciągania korzeni drzew. W zależności od potrzeb do wyboru są trzy typy urządzeń.