facebook twitter plusgoogle youtube instagram

Weź dotację na maszyny wielozadaniowe Multione!

Nabory wniosków o dofinansowanie – planowane do czerwca 2017 roku (dotacje dla istniejących firm oraz na założenia działalności). Weź dotację na maszyny wielozadaniowe – miniladowarki Multione

Rozwój istniejących firm – dotacja od 50 – 70% (maksymalnie 300 tyś złotych) w zależności od decyzji w Lokalnej Grupie Działania (LGD). Firma zatrudniająca od 0-50 osób, zakup nowego sprzętu, wymagane dodatkowe zatrudnienie osób (w zależności od gminy) na trzy lata od otrzymania dotacji. Nabór rozpoczyna się od września – listopada 2016. Czas sprawdzania wniosków około 2 miesięcy. Firma musi znajdować się w miejscowości do 20 tyś mieszkańców. Firma ma być prowadzona przez przynajmniej 1 rok.

Nabory przeprowadzane lokalnie od wrzesnia 2016 roku.

Zakładanie nowej działalności – premia od 50-100 tyś zł. Działalność musi być zarejestrowana w ZUS przez 2 lata od momentu rozliczenia zakupu. 80% kwoty wypłacane jako zaliczka przed zakupem maszyny (urządzenia tylko nowe). Osoba nie mogła mieć działalności w ostatnich 24 miesiącach. Zameldowanie/zamieszkanie w miejscowości do 20 tyś mieszkańców. Osoba nie może być na pełnym KRUSIE.wez_dotacje_na_miniladowarke_multioneNabory przeprowadzane lokalnie od wrzesnia 2016 roku.

Zakładanie nowej działalności dla osób ubezpieczonych w KRUS w pełnym wymiarze – Osoba koniecznie ubezpieczona w KRUS w pełnym wymiarze, (minimum 24 miesiące), może być rolnik, małżonek lub domownik (dzieci). Premia 100 tyś na zakup nowych maszyn nie związanych z rolnictwem. 80 tyś wypłacane zaliczką po podpisaniu umowy . Gospodarstwo nie może mieć wielkości ekonomicznej większej niż 15 tyś Euro (np. około 20 ha pszenicy). Osoba musi być z gminy wiejskiej ( nawet wieś powyżej 5 tyś mieszkańców), miasta powyżej 5 tyś mieszkańców do sprawdzenia indywidualnie.

Nabór zaplanowany w I kwartale 2017

Usługi dla rolnictwa – Firma/działalność prowadzona jest na rzecz rolnictwa (kody PKD 01.61.Z, 01.62.Z, 01.63.Z) przynajmniej od 24 miesięcy. Zakup sprzętu rolniczego, nowego do świadczenia usług dla rolników. Wartość dotacji maksymalnie 500 tyś zł, (50%). Nie ma możliwości inwestycji budowlanych. W trzecim roku konieczne jest osiągnięcie 30% przychodów założonych w biznesplanie. Zakup tylko nowych maszyn i urządzeń.
Nabór zaplanowany na 10.2016

Zainteresowanych prosimy o kontakt z naszymi handlowcamiTomasz Długosz – CSF Polska
tel.: +48 502 340 699
e-mail: tomasz@multione-csf.pl
Koordynator Regionalny:
Mazowieckie , Lubuskie , Wielkopolskie , Łódzkie , Lubelskie , Świętokrzyskie , Kujawsko-Pomorskie, Podkarpackie

Wiesław Turecki – CSF Polska
tel.: +48 793 000 063
e-mail: wieslaw@multione-csf.pl
Koordynator Regionalny:
Małopolskie , Śląskie , Dolny Śląsk , Warmińsko Mazurskie , Podlaskie , Opolskie , Zachodnio-Pomorskie , Pomorskie


Uzupełnij formularz a na pewno odezwiemy się do Ciebie i pomożemy uzyskac dotacje na maszyny wielozdaniowe – miniladowarki Multione
Formularz Kontaktowy – Uzyskaj Dotacje!