facebook twitter plusgoogle youtube instagram

mini ładowarki

Miniładowarki Multione do odsnieżania i zamiatania

Responsive image

Mini ładowarki Multione to maszyny o kompaktowych wymiarach, które umożliwiają pracę nawet w ciasnych pomieszczeniach - nie dostępnych dla innych urządzeń. Wyszukana i elegancka konstrukcja maszyn Multione została dopracowana w najmniejszych szczegółach i zapewnia duży komfort użytkowania.

Znakomitym atutem jest niezwykła uniwersalność tych maszyn, umożliwia spełnienie wszystkich potrzeb oraz dopasowanie ponad 170 różnych narzędzi wymiennych i akcesoriów. Zastosowana technologia zapewnia łatwą kontrolę mocy za pomocą prostych urządzeń sterujących oraz wysokiej jakości komponentów technicznych. Maszyny Multione i akcesoria przeznaczone do komunalnej obsługi ułatwiają i usprawniają wszelkie prace. Prędkość jazdy i niewielka przestrzeń robocza, jaką zajmuje maszyna, umożliwiają dostęp w każdej sytuacji oraz przenoszenie ładunków nawet w ekstremalnych warunkach.

Szeroki asortyment profesjonalnych akcesoriów wykonanych z największą starannością w trosce o maksymalną niezawodność nadaje się do zastosowania o każdej porze roku. Wysoka jakość komponentów zastosowanych w maszynach Multione zapewniają łatwą obsługę oraz niewielkie koszty eksploatacji.


Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image

Maszyny do odśnieżania - na chodniki i drogi

Profesjonalne maszyny do odśnieżania jak również do utrzymania całorocznego terenów wokół budynków i kompleksów osiedlowych, przeznaczonych dla firm usługowych, zakładów komunalnych, spółdzielni oraz indywidualnych klientów. Nasze maszyny posiadają bogaty wachlarz przystawek (narzędzi wymiennych). Potrzebujesz jednej maszyny żeby wykonać wszystkie prace związane z odśnieżaniem czy utrzymaniem czystości.

Prosta i solidna konstrukcja przegubowa maszyn Multione które z łatwością usuwają śnieg z chodników dróg i innych miejsc parkingowych. Wykorzystując szczotkę, możemy niemal oczyścić powierzchnię chodnika czy placu parkingu do czystej nawierzchni, a zmieniając ją na łyżkę możemy załadować śnieg lub przewieść w inne miejsce. Maszyny doskonale sprawdzają się w bardzo trudnych warunkach gdzie wykorzystując pługi wirnikowe doskonale radzą sobie nawet z metrowym śniegiem. Dodatkowym atutem jest komfortowe sterowanie w przejrzystej i ogrzewanej kabinie która umożliwia pracę w każdych warunkach pracy maszyną.


Prosimy o wypełnienie wszystkich pół formularza, który ma na celu ukierunkowanie nas do przygotowania odpowiedniej oferty dla Państwa

Responsive image

Narzędzia wymienne do odśnieżania i zamiatania:

Miniładowarki Multione to doskonałe maszyny dla publicznych i prywatnych firm zajmujących się odśnieżaniem czy zamiataniem na terenach miast, gmin czy powiatów,

Zastosowanie mini ładowarek Multione do prac związanych z odśnieżaniem:

- odśnieżanie ulic, parkingów, alejek i objazdów.

Zastosowanie mini ładowarek Multione do prac związanych z zamiataniem:

- sprzątanie ulic, parkingów, alejek i objazdów.